Europees netwerk

Spijkstaal wordt vertegenwoordigd door een netwerk van internationale agenten en distributeurs in Europa. In de onderstaande lijst vindt u een overzicht van de vertegenwoordigers per land. 

Neem contact met ons op en wij helpen u met het vinden van de agent of distributeur in uw omgeving.

LandContactgegevens dealer
Belgie


Machineland

Dirk van der Stock

dirk@machineland.be

Duitsland


Carer Deutschland GmbH

Rodolfo Santamaria

r.santamaria@carerdeutschland.de

Engeland


Impact Handling

Ben Afford

sales@impact-handling.com

Frankrijk


Manuel Rock
Manuel.Rock@spijkstaal.fr

Nederland


Spijkstaal International B.V.

Ben Dekker / Thomas Kornet / Vincent Nicolaas

sales@spijkstaal.nl

Oostenrijk


Kuhn- Ladetechnik GmbH.

Helmut Baumgaertler

h.baumgaertler@kuhn.at

Polen



Emtor Sp. z o.o. o/Kraków

Tomasz Łukaszek

t.lukaszek@yale.emtor.pl

Portugal


Mobilift Portugal

Ricardo Fernandes

ricardo.fernandes@mobilift.pt


Roemenie



Mobilift SRL

Mirela Tomacu

mirela.tomacu@mobilift.ro

Spanje



ULMA

Adolfo Sanchez

adosanchez@manutencion.ulma.es

zweden

Hestra Truck & Maskin AB

Leif Eriksson

leif@hestratruck.se

zwitserland

Klingler Fahrzeugtechnik AG

Marc Waeber

marc.waeber@klingler-ag.ch