Europees netwerk

Spijkstaal wordt vertegenwoordigd door een netwerk van internationale agenten en distributeurs in Europa. In de onderstaande lijst vindt u een overzicht van de vertegenwoordigers per land. 

Neem contact met ons op en wij helpen u met het vinden van de agent of distributeur in uw omgeving.

LandContactgegevens dealer
Belgie


Spijkstaal International B.V.

Wouter Ros

Wouter.ros@spijkstaal.nl

Duitsland


Etrak Industriefahrzeuge

Jens Pagel

Jens.Pagel@spijkstaal.nl

Engeland


Impact Handling

sales@impact-handling.com

Frankrijk


Manuel Rock
Manuel.Rock@spijkstaal.fr

Nederland


Spijkstaal International B.V.

Wouter Ros

Wouter.ros@spijkstaal.nl

Oostenrijk


Kuhn- Ladetechnik GmbH.

Helmut Baumgaertler

h.baumgaertler@kuhn.at

Polen



Emtor Sp. z o.o. o/Kraków

Tomasz Łukaszek

t.lukaszek@yale.emtor.pl

Portugal


Luis da Ponte

Luis.da.Ponte@spijkstaal.es

Roemenie



Mobilift SRL

Mirela Tomacu

mirela.tomacu@mobilift.ro

Spanje



Luis da Ponte

Luis.da.Ponte@spijkstaal.es

zweden

Hestra Truck & Maskin AB

Leif Eriksson

leif@hestratruck.se

zwitserland

Klingler Fahrzeugtechnik AG

Marc Waeber

marc.waeber@klingler-ag.ch